×

BİLGİ TALEP FORMU

Formu doldurun, avantajlardan ilk siz faydalanın!

İlgilendiğiniz Daire Tipi 

Invest İnşaat

 

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul Teras, Vadistanbul Bulvar, Vadistanbul AVM, Vadistanbul Park ile markalı konut sektöründe ilklere imza atan Invest İnşaat, Vadikoru, Exprees 24 ve Göl Plus gibi projeleriyle de örnek teşkil eden yatırımlara imza attı.

Bugün, Vadi olarak adlandırılan Ayazağa bölgesi Vadistanbul ile İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezine dönüşürken Investvadi ile yeni bir boyut kazanıyor.

Invest İnşaat, Vadistanbul ve Vadikoru’dan sonra şimdi de Vadi'nin en değerli noktasında Investvadi projesini hayata geçiriyor. Mimarisi, donatıları ve bölgeye kazandırdığı ilklerle Vadi’nin değerini katlayacak Investvadi, geniş kullanım alanlarına sahip konutlar, özel villalar, alışveriş caddesi ve rezidans daireleriyle seçkin sakinlerini bekliyor.

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Marriott’un üst segment markası Marriott Bonvoy da Türkiye’ye ilk kez Investvadi projesiyle geliyor. Türkiye’nin ilk Marriott Bonvoy markalı rezidansı Investvadi bünyesinde kapılarını açacak.

Hayata geçirdiği tüm projelerle bölgeye ve yatırımcısına değer oluşturan Invest İnşaat, Vadi’nin değerini katlamaya devam edecek.